انواع قهوه فله و برند
خانه / قهوه اسپرسو / خرید دانه قهوه اسپرسو کافئین بالا

خرید دانه قهوه اسپرسو کافئین بالا

خرید دانه قهوه اسپرسو کافئین بالا معمولا در عمده فروشی و بازار فله قهوه، پیگیری می شود. اما از طرفی در بین متقاضیان قهوه های برند و خارجی نیز این درخواست وجود دارد. کافئین ماده ای است که خواص و فواید فراوانی برای بدن انسان دارد و قبلا درباره خواص کافئین صحبت کردیم. اما در عین حال، استفاده بیش از حد از این ماده موجب بروز مشکلاتی مانند اضطراب و افزایش ضربان قلب می شود. در هر حال دانه قهوه کافئین بالا یکی از پر طرفدارترین انواع قهوه اسپرسو در ایران است. برای تهیه این محصول، از ترکیب انواع دانه قهوه روبوستا استفاده می شود.

خرید دانه قهوه

خرید دانه قهوه شامل انواع دانه فله و برند می شود که ممکن است در حجم بسیار بالا از طرف شرکت های پخش سفارش داده شود و یا از طرف کافی شاپ ها در حد چند کیلو خریداری شود. در هر حال، کیفیت دانه قهوه در زمان خرید اهمیت زیادی دارد و “قیمت کمتر” ملاک خوبی برای خرید دانه قهوه نیست. یک قهوه بی کیفیت خیلی زود مشتری ها را فراری داده و می تواند عامل جمع شدن کافه یا فروشگاه ما شود. لذا برای سفارش دانه باید به کیفیت آن حتما توجه شود.

خرید دانه قهوه

دانه قهوه اسپرسو

دانه قهوه اسپرسو چیست؟ همه می دانیم که اسپرسو نام یکی از روش های تهیه ی قهوه است که پایه و بیس اصلی بسیاری از نوشیدنی های قهوه است. اما دانه قهوه را باید چه کار کرد که مناسب اسپرسو باشد؟ نکته مهم درباره قهوه اسپرسو قبل از ورود به دستگاه، درجه آسیاب و ریز شدن آن است. اما درباره دانه باید گفت که درجه رست و رنگ آن، تنها موردی است که اهمیت دارد. در واقع هر دانه ای را به شرط خوب و درست آسیاب شدن، می توان برای تهیه اسپرسو به کار برد.

دانه قهوه اسپرسو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هدا میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید قهوه نسکافه اسپرسو ارزان در تهران

خرید قهوه نسکافه اسپرسو ارزان در تهران

قهوه اسپرسو یکی از محبوب ترین انواع قهوه در جهان است، این قهوه کافئین بالایی …