انواع قهوه فله و برند
خانه / قهوه / قهوه پرو / شرکت پخش کننده قهوه پرو

شرکت پخش کننده قهوه پرو

پخش کننده قهوه پرو را می توانید در شرکت های مختلف توزیع و پخش انواع نوشیدنی های گرم مشاهده کنید. که شما جهت سفارش خرید قهوه پرو می توانید به کارشناسان فروش آن استعلام کنید.

قهوه یکی از نوشیدنی‌های رایج قدیمی است که در قرن 13 با کشف دانه قهوه از بوته های آن در کشور اتیوپی آغاز شده است.طبق آخرین گزارشات اعلام شده بیش از 30 درصد مردم جهان نوشیدن قهوه را به هر نوشیدنی گرم دیگر ترجیح می دهند. زیرا نوشیدن آن برای بدن آن ها بسیار مفید هست. قهوه جز نوشیدنی های گرم و بدون گازدار می باشد. که شما حتماً نمونه های مختلف آن را در زندگی خود مشاهده کرده اید.

پخش کننده قهوه پرو

تولید کنندگان قهوه با کیفیت جهانی

نوشیدن قهوه در بین نسل های مختلف جهان رواج پیدا کرده است. زیرا نوشیدن قهوه باعث می شود که شما در طول شبانه روز آرامش خود را حفظ کنید و از چرت زدن و حالت خواب آلودگی در حین کار رهایی یابید. بنابراین نوشیدن قهوه قبل از کنفرانس ها و اجرای برنامه های مختلف می تواند مفید باشد. در دنیا تولید کنندگان قهوه زیادی وجود دارند که به چند نمونه برتر آن ها اشاره می کنیم.

  • برزیل
  • ویتنام
  • اندونزی
  • کلمبیا
  • هند

البته تولید کنندگان زیادی در کشور های دیگر وجود دارند که زمین های زیر کشت قهوه آن ها بسیار کمتر از کشور های ذکر شده می باشد. در کشور ما علاقه مندان زیادی به قهوه فرانسه، اسپرسو، کاپوچینو و قهوه فوری و شیر قهوه دارند که شما جهت خرید عمده آن ها می تواونید به وارد کنندگان قهوه در سراسر کشور مراجعه کنید.

پخش کننده قهوه پرو

پخش کننده قهوه پرو

پرو جز یکی از کشور های آمریکای جنوبی هست که با داشتن زمین های بکر و حاصل خیز یکی از تولید کنندگان قهوه در جهان می باشد. دانه های قهوه پرو جز یکی از قهوه های ارگانیک جهان می باشد. که به دلیل کیفیت عالی و مزه متفاوت در بین طرفداران قهوه شناخته شده است. کشت قهوه در این کشور برای اولین بار در قرن 17 میلادی آغاز شده است و تاکنون زمین های زیادی را زیر کشت خود در آورده است. در این کشور انواع مختلف دانه قهوه با قیمت های ارزان و گران وجود دارد. که به صورت کاملاً طبیعی و ارگانیک کشت شده اند. بیش از ۷۰% قهوه‌ی تولیدی در این کشور از نوع عربیکا می باشد. این کشور سالیانه با صادرات قهوه به کشور های خارجی از جمله ایران یکی از مهم ترین تامین کننده قهوه جهان می باشد. که شما در صورت تمایل می توانید دانه قهوه یا مشتقات آن ها را می توانید از بازرگانان قهوه خریداری کنید. تا با همکاری شرکت های پخش کننده قهوه پرو آن را در سراسر کشور پخش کنید.

پخش کننده قهوه پرو

واردات قهوه خارجی

ایران جز یکی از علاقه مندان به نوشیدن قهوه درجهان هست و برای تامین نیاز بازارهای داخلی خود انواع قهوه آن ها را از کشور های خارجی واردات می کند. کشور های مرجع قهوه ایران کشور چند نمونه می باشد. که به آن ها اشاره می کنیم.

  • برزیل
  • هند
  • پرو
  • کلمبیا

که سالانه با واردات هزاران تن قهوه از این کشور ها آن ها را توسط شرکت های توزیع و پخش کننده قهوه پرو و برزیل به سراسر کشور ارسال می کند. لذا شما جهت خرید دانه های قهوه می توانید به این شرکت ها مراجعه کنید و خرید خود را استعلام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هدا میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com