انواع قهوه فله و برند
خانه / قهوه کلمبیا / فروش عمده قهوه کلمبیا با کیفیت عالی در بازار های داخلی و جهانی

فروش عمده قهوه کلمبیا با کیفیت عالی در بازار های داخلی و جهانی

قهوه کلمبیا یکی از مرغوبترین قهوه عربیکا در جهان است که دارای طعمی دلپذیر با کمترین تلخی و بوی خوش می باشد و کلمبیا نیز جزو سومین کشور تولید کننده قهوه عربیکا در انواع مختلف می باشد. فروش قهوه کلمبیا با کیفیت عالی در سراسر دنیا و در بازارهای جهانی صورت می گیرد که دارای طرفداران بی شماری می باشد. ایران نیز یکی از خریداران این دانه ارزشمند است که آن را به صورت خام یا فرآوری شده وارد کشور می کند. برای خرید این نوع قهوه در مدل های مختلف می توان به نمایندگی هایی که عرضه کننده مستقیم و عمده این محصول هستند مراجعه نمود.

فروش عمده قهوه کلمبیا با کیفیت عالی در بازار های داخلی و جهانی

خرید قهوه در کلمبیا

خرید قهوه در کلمبیاخرید قهوه در کلمبیا به صورت انبوه صورت می گیرد و کشورهای مختلفی متقاضی خرید از آن هستند. لذا تجار و بازرگانان کلمبیایی محصولشان را در اقصی نقاط جهان عرضه می کنند در نتیجه خرید و فروش آن در بازارهای بین المللی بسیار رو به رشد می باشد.

شرکت های ایرانی نیز یکی از خریداران این محصول از کلمبیا هستند و ایران به دلیل دور بودن به این کشور قهوه آن را باواسطه دریافت می کند. 

طعم های مختلفی از قهوه عربیکای کلمبیا وجود دارد چون در هر منطقه ای از این کشور طعمی مختلف از این قهوه کشت می شود. همچنین این محصول داری طعمی ملایم با رایحه ای از میوه های گرمسیری را دارد که دارای طعم شیرین، کافئین کم و اسیدیته بالایی است.

قهوه کلمبیا بسته به مناطق کشت دارای طعم مختلف است. مانند:

 • مناطق شمالی دارای طعم آجیلی و شکلاتی با اسیدیته کم است.
 • مرکزی دارای طعم شبیه گیاه و میوه با عطر قوی و اسیدیته ملایم می باشد.
 • جنوبی دارای طعم مرکبات و اسیدیته بالا است.

بازار فروش قهوه در تهران

بازار فروش قهوه در تهراندر بازار فروش قهوه در تهران می توان انواع متعدد قهوه را مشاهده نمود که نمونه های از برندهای خارجی از سرتاسر دنیا در این بازار به چشم می خورد. از فروش قهوه پرو گرفته تا انواع قهوه ترک، قهوه اندونزی، کلمبیا و … که به دلیل تنوع گونه ها پاسخگوی هر سلیقه ای می باشند. 

کمتر دیده می شود مشتری که به این فروشگاه قهوه مراجعه کند و گونه قهوه با طعم مورد نظر خود را پیدا نکند. علت تنوع قهوه در تهران وجود شرکت های بازرگانی در این شهر است که حین واردات این محصول ابتدا آن را وارد این شهر نموده و بعد به دیگر استان ها عرضه می شود.

قهوه به صورت های مختلف به فروش می رسد: 

 • قهوه فوری 
 • قهوه تازه و فله ای
 • کپسول قهوه 
 • قهوه آسیاب شده و دان در بسته بندی مختلف

خریدار روز قهوه اصل

خریدار روز قهوه اصلخریداران روز قهوه بسیار زیاد هستند که هر کدام با اهداف مختلف این محصول را تهیه می کنند. از خانواده ها گرفته که خرده آن را تهیه نموده و به نوعی مصرف کننده اصلی این محصول هستند تا کافی شاپ‌ها، قهوه خانه ها و … که آن را عمده و با صرفه خرید می کنند و با آماده کردن نوشیدنی خوش طعم به جذب مشتری و کاسبی خود می پردازند.

خود واسطه ها نیز نوعی دیگر از خریداران عمده این محصول بوده اند چون تامین کننده نیاز نقاط مختلف کشور هستند و این محصول را در بازارهای داخلی خرید و فروش می کنند و یا همان کارخانه داری که قهوه خام را عمده خریداری نموده و در شرکت خود تبدیل به فرآوردهای آن می کند و در بسته بندی های مختلف وارد بازار می کند.

همه‌ی این خریداران با اهداف مختلف تنها به دو چیز فکر می کنند و آن کیفیت بالای قهوه و قیمت مناسب آن است. چون قصد دارند به صورتی خرید کنند که متضرر ضرر نشوند و از خرید با صرفه ی خود نیز اطمینان حاصل نمایند.

بهترین مارک قهوه در بازارهای داخلی و جهانی

بهترین مارک قهوه در بازارهای داخلی و جهانیبهترین مارک قهوه در بازارهای داخلی و جهانی مسلما برندهایی است که از بهترین گونه های قهوه استفاده می کنند و یکی از بهترین گونه عربیکا است که بسته به هر منطقه آب و هوایی دارای کیفیت مختلف و طعم متفاوتی است. بنابراین تولید کننده با شناسایی بهترین گونه در هر منطقه و بهترین و باکیفیت ترین ها را جمع آوری و فرآوری و عرضه می کند.

مثلا یکی بهترین قهوه دنیا در درجه اول متعلق به کلمبیا است که تولید کننده با شناسایی بهترین آن در مناطق مختلف این کشور آن را خریداری و فرآوری می کند.

از جمله خواص قهوه شامل:

 • باعث سلامت کبد
 • باعث عملکرد درست جسم
 • مناسب جهت کاهش وزن
 • افزایش هوشیاری و تمرکز
 • انرژی بخش
 • جلوگیری کننده از سکته مغژی
 • سبب افزایش عمر
 • جلوگیری کننده از دیابت نوع ۲
 • جلوگیری کننده از آلزایمر و پارکینسون
 • ضد افسردگی
 • جلوگیری کننده از سرطان

فروشگاه قهوه کلمبیا درجه یک

فروشگاه قهوه کلمبیا درجه یکفروشگاه قهوه کلمبیا درجه یک این محصول را به صورت های بوداده، آسیاب شده، خام، کافئین دار و بدون کافئین و … به فروش می رساند و مشتری به دلخواه خود می تواند خرید کند. برای خرید خوش طعم ترین قهوه باید از برندهای معتبر نیز آن را تهیه نمود و از مراکز مطمئن خرید نمود. 

فروشگاه قهوه متناسب با نیاز مشتری و سلیقه و ذائقه هر شخصی مدل های مختلفی را عرضه می کند و با شناسایی انواع طعم های آن مشتری را نیز در انتخاب درست راهنمایی نموده و به بهترین نحو ممکن این محصول را در اختیار مشتری قرار می دهد.

طعم و عطر قهوه کلمبیا نیز بسته به مناطق مختلف متفاوت است و هر کشوری نیز به طرق مختلف این قهوه را تهیه می کند و طرز برشته کردن و آسیاب با ابزار مختلف و تهیه قهوه با دستگاه در هر کشوری با دیگری فرق دارد و هر کدام نیز از افزودنی های محتلفی در تهیه این قهوه استفاده می کنند به همین دلیل است که نام های قهوه ترک یا فرانسوی و اسپرسو را می شنویم و این نام ها حکایت از طریق دم کردن توسط آنها را دارد.

قیمت روز قهوه کلمبیا

قیمت روز قهوه کلمبیاقیمت قهوه کلمبیا کیلویی و بروز محاسبه می شود البته دانه های خام آن لذا مشتری می تواند هر اندازه را با وزن دلخواه خریداری کند. ولی مدل فرآوری شده آن به صورت های بسته بندی شده در اوزان مختلف وارد بازار می شود که هر کدام بسته به کیفیت دارای نرخ های مختلفی است.

در صورتی که بتوان قهوه کلمبیا را بدون واسطه و عمده تهیه نمود بسیار باصرفه تر و ارزانتر خواهد بود.‌ این محصول در صورتی که فرآوری آن در ایران انجام شده باشد نسبت به زمانی که فرآوری آن نیز در دیگر کشورها صورت گرفته و بعد وارد ایران شود ارزانتر می باشد.

بین کیفیت و قیمت این محصول تناسب وجود دارد و هر چه کیفیت قهوه بیشتر باشد بنابراین دارای قیمت بالاتری می باشد. همچنین قهوه کلمبیا هر با کمترین واسطه بدست مشتری برسد قیمت کمتری نیز خواهد داشت.

تولید کننده قهوه با کیفیت مناسب در بازار ایران

تولید کننده قهوه با کیفیت مناسب در بازار ایرانتولید کننده قهوه باکیفیت مناسب در بازار ایران قهوه را وارد ایران نموده و کار فرآوری آن را عهده دار می شود و از آن ترکیب دانه قهوه اسپرسو، نسکافه، ترک، کاپوچینو، فرانسه و …. را تولید می کند. این تولیدی قهوه را بر اساس کیفیت درجه بندی قهوه و در انواع بوداده، فوری، بدون کافئین، کافئین دار، دم کرده، میکس، کنسانتره، عصاره، اسانس و… تولید نموده و وارد بازار می کند.

بهترین تولید کننده دانه های باکیفیت و مرغوب قهوه را تهیه و فراوری می کند و طی فرایندی با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته این دانه ها را تبدیل به محصولات متنوعی می نماید. در تولید قهوه افزودنی ها و نوآوری طعم مطلوب از طریق بودادن است که سه فرایند در کیفیت قهوه تاثیر بسزایی دارد.

اولین آن نژاد و گونه و کیفیت قهوه است. دوم مراحل روستینگ یا بودادن آن است که عامل مهمی در فرآوری آن محسوب می شود. سومین آن بدست آوردن افزودنی مورد پسند مصرف کننده و بسته بندی خوب و استاندارد است.

کارخانه معتبر قهوه در اصفهان

کارخانه معتبر قهوه در اصفهانکارخانه معتبر قهوه در اصفهان با فرآوری انواع مختلف قهوه باکیفیت ترین و خوش طعم ترین این محصول را وارد بازار می کند. تولید کننده قهوه در کارخانجات اکثران از دو نوع عربیکا و روبوستا است که ممکن است جداگانه و یا با ترکیب آن دو محصولی جدید تولید شود.

این مرکز قهوه تولید شده را در سراسر کشور و همچنین بازارهای خارجی عرضه می کند. اصفهان یکی از مراکز خرید و فروش قهوه در ایران است که علاوه بر تولیدی، مراکز مختلف عمده فروش و نمایندگی ها در آن وجود دارد.

در مرحله شناسایی طعم و ذائقه در تولیدی ها بااهمیت ترین نکته تعیین کردن بازار هدف می باشد زیرا قشرهای مختلف جامعه هر کدام دارای فرهنگ های مختلفی هستند و در هر قومی نیز نوع و طعم قهوه مختصی رواج دارد. بنابراین تولیدکننده باید با شناسایی آنها نوعی متناسب با نیاز مشتری را تولید و توزیع کند.

بهترین وارد کننده قهوه

بهترین وارد کننده قهوهبهترین واردکننده قهوه حین خرید این محصول به کیفیت و درجه مرغوبیت آن توجه زیادی دارد و سلیقه مشتری اهمیت زیادی قائل است. کشورهای زیادی هستند که این محصول را کشت و به دیگر کشورها مانند ایران صادر می کنند مانند قهوه برزیل، ویتنام، کلمبیا، دانه قهوه اندونزی، هند، اتیوپی، پرو، گواتمالا، مکزیک، هندوراس و امارات و …

قهوه های برند خارجی بیشتر امارتی هستند و دیگر کشورها نیز این محصول را از راه امارت وارد ایران می کنند. همه ی دانه‌ی خام قهوه در کشور وارداتی بوده و نوع فرآوری آن نیز هم از نوع وارداتی و هم از نوع تولیدات داخلی می باشد که دارای کیفیت های مختلفی هستند.

ارزانترین قهوه وارداتی نوع روبوستا و گرانترین آن از کشور رومانی وارد می شود. ایتالیا نیز یکی از واردکنندگان بزرگ قهوه فرآوری شده است که خود این محصول را کشت نمی کند بلکه آن را وارد نموده و در کارخانجات فرآوری و در بسته‌بندی های شیک صادرات می کند.

صادرات قهوه به کشور های همسایه

صادرات قهوه به کشور های همسایهایران یکی از صادرکنندگان قهوه به کشورهای همسایه است که با خرید دانه خام قهوه آن را در کارخانجات فرآوری نموده و در بازارهای خارجی به فروش می رساند. همچنین صادرات این محصول بعد از نفت یکی از پررونق ترین محصول در جهان است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در ایران قهوه بیشتر به عنوان یک کالای لوکس به کار می رود و کمتر به فرآوری و صادرات آن به صورت حرفه ای اهمیت داده شده است. لذا در صورت اهمیت دادن به آن فرآوری و صادرات آن سودآورتر از کشت و صادرات آن می باشد. چون قهوه جرئی از کالای استراتژیک است و مصارف بسیار گسترده ای دارد و کشورهای وسیعی از جهان از این نوسیدنی استفاده می کنند‌.

در صادرات قهوه فرآوری شده در درجه اول کیفیت و عطر و طعم خوش از اهمیت زیادی برخوردار است چون همین عاملی مهم جهت جذب مشتری و بالا رفتن فروش است.

پخش قهوه در مراکز استان ها

پخش قهوه در مراکز استان هاپخش قهوه در مراکز استان ها توسط شرکت های پخش کننده ای صورت می گیرد که در کار خرید و فروش این محصول بوده و نیاز بخش هایی از بازار را تامین می کنند. این مراکز وظیفه عرضه قهوه در ایران را عهده دار بوده و با شناسایی بازار و حضور فعال در این عرصه و با توجه به نیاز هر منطقه بازار را قبضه نموده و به فروش تخصصی و گسترده این محصول می پردازد.

به این دلیل که قهوه یک نوشیدنی پر مصرف در کل جهان است تجارت این محصول اخیرا رشد بسزایی داشته است و افزایش روزافزون کافی شاپ ها، عمده فروشی های قهوه، روآردن ذائقه مردم به سمت این نوشیدنی و داشتن نرخ مناسب و غیره باعث بازار داغ این محصول شده است.

همچنین قهوه دارای کاربردهای متعددی است از جمله صنایع نان شیرینی و شکلات، مصارف دارویی و خانگی و …  که در کشور استفادهای فراوانی دارد.

مرکز تهیه و توزیع قهوه در کشور

مرکز تهیه و توزیع قهوه در کشوردر مرکز تهیه و توزیع قهوه در کشور در هر استانی می توان بهترین برندهای ایرانی و خارجی را تهیه نمود چون هدف از ایجاد این مراکز قرار دادن هر نوعی از قهوه در دسترس مشتری می باشد. لذا جهت خرید عمده قهوه می توان به این مراکز یا سایت فروش آنها مراجعه نمود چون به علت تنوع در برندها می توان طیف گسترده ای از این محصول را مشاهده و خرید کرد.

راهنمای خرید قهوه:

 • حین خرید بهتر است دانه های قهوه خریداری شود چون عطر و بوی بیشتری دارد.
 • در انتخاب دانه های قهوه باید دانه درشت ها را انتخاب نمود چون عطر و بوی بیشتری دارد. 
 • حین خرید پودر قهوه نیز بهتر است آنهایی را خریداری نمود که عبارت AA برروی بسته بندی آن ذکر شده باشد چون نشان دهنده این است که از دانه های درشت تهیه شده است.
 • قهوه مرغوب دارای رنگ قهوه ای خالص و تیره و شفاف با عطر و طعمی تلخ است و حین دم دادن روغنی خوشبو پس می دهد. 

قهوه مانند بوگیر است و همه بویی را به خود جذب می کند بنابراین بهتر است برای نگهداری آن را در ظرف شیسه ای و در بسته نگهداری نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هدا میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com