انواع قهوه فله و برند
خانه / قهوه / قهوه مولیناری / قیمت قهوه مولیناری روسو مشهد

قیمت قهوه مولیناری روسو مشهد

قیمت قهوه مولیناری روسو، اورور، لاین های بایو و سایر میکس ها در مشهد و تمام شهرهای ایران؛ طی 3 سال اخیر تغییرات بسیار زیادی داشته است. به گونه ای که درصد قابل توجهی از مشتری های سابق، توان خرید این برند محبوب را از دست دادند. اما این اتفاقی است که برای سراسر بازار و همه برندها رخ داده و حتی قهوه های فله درجه دو با قیمتی بسیار بیشتر از قبل عرضه می شوند.

قهوه مولیناری روسو

قهوه مولیناری روسو یکی از پر فروش ترین های کمپانی مولیناری در ایران است. شما سیلندر 3 کیلویی مولیناری روسو را در هیچ کشوری پیدا نخواهید کرد اما در ایران به علت تقاضای بسیار بالا، بعد از نشستی که با مدیران این شرکت در ایتالیا برگزار شد؛ لاین 3 کیلویی قهوه مولیناری روسو به لیست میکس های 3 کیلویی مولیناری اضافه شد.

روسو یک ترکیب از دانه های قهوه اسپرسو 60 درصد عربیکا و 40 درصد روبوستاست. با رنگ رست شکلاتی (مدیوم دارک) و طعمی که نسبتا تلخ است. اما عطر دلنشینی دارد. جدول طعمی این قهوه را در زیر این پاراگراف می توان بررسی کرد.

قهوه مولیناری مشهد

مشهد یکی از شهرهایی است که سرانه مصرف قهوه در آنجا بالاست و بخش بزرگی از مصرف کنندگان قهوه در این شهر هستند. به ویژه به علت قرار گرفتن هتل های بسیار زیاد در این شهر و توریست ها و مسافرانی که روزانه به مشهد رفت و آمد دارند؛ یکی از قطب های بزرگ مصرف قهوه به حساب می آید. قهوه مولیناری در مشهد بسیار موفق بوده و طرفداران زیادی دارد. تا سال های قبل قهوه مولیناری مشهد یکی از نمایندگان بسیار فعال این برند بود.

قیمت قهوه مولیناری

قیمت قهوه مولیناری نسبت به دانه های قهوه فله درجه یک و مرغوب در تهران، حدود 3 برابر بیشتر است. اما باید در نظر داشت که این قهوه از زمان کِشت تا لحظه ای که بسته بندی می شود زیر نظر متخصصین کمپانی مولیناری بوده و کنترل کیفی می شود و یک قهوه VIP تمام عیار است. قیمت قهوه مولیناری روسو هم اکنون در خرداد 1400، برای هر سیلندر سه کیلویی برابر یک میلیون و سیصد تومان است که این رقم در مناطق مختلف کمی تفاوت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هدا میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com