انواع قهوه فله و برند
خانه / قهوه / قهوه کیسه ای / مراکز پخش قهوه کیسه ای

مراکز پخش قهوه کیسه ای

مراکز پخش قهوه کیسه ای این محصول را در بسته بندی های کوچک و جزئی و یا بسته بندی های بزرگ و به صورت فله ای با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می کند .

پخش قهوه کیسه ای

پخش قهوه کیسه ای

پخش عمده و کلی قهوه کیسه ای در مراکز معتبر پخش و فروش محصولات قهوه و در وب سایت های اینترنتی فروش این محصولات انجام می شود . در هر یک از این مراکز فروش، مجازی یا فیزیکی، میتوانید انواع این محصول با مارک و برند و قیمت های متنوع را ببینید و هر یک مدنظر خودتان هست را برای خرید سفارش دهید .

قهوه کیسه ای برای سفر

همانطور که چای دوستان موقع سفر چند چای کیسه ای با خود می برند تا به راحتی بتوانند چای نوش جان کنند، قهوه دوستانی که علاقه ای به قهوه های فوری و نسکافه ندارند از قهوه کیسه ای استفاده می کنند . این محصول مانند چای کیسه ای، در زمانی کم و به سرعت یک فنجان قهوه در اختیار شما قرار می دهد.

پخش قهوه کیسه ای

تاریخچه قهوه کیسه ای

یک زوج آلمانی به نام های بئاتا و کریس بار در سفر به آسیا برای اولین بار با قهوه کیسه ای آشنا شدند و آن را با خود به آلمان بردند. این سوغاتی یک بسته قهوه آسیاب شده فیلتری بود که طعم چندان دلپذیری هم نداشت. اما دیدن این قهوه به آنها ایده تولید اولین قهوه کیسه ای در آلمان را داد و آن دو در شهر هامبورگ اولین شرکت تولیدی قهوه کیسه ای بنا کردند .

قهوه مورد استفاده در قهوه کیسه ای

دانه های قهوه ای که در داخل قهوه های کیسه ای استفاده می شود، در کوه های سیرا مادره در مکزیک و به دست سرخپوستان این منطقه کشت می شود . این دانه ها به روش ارگانیک کشت و تولید می شوند و محصول نهایی در هامبورگ بو داده می شود .

پخش قهوه کیسه ای

مقایسه قهوه کیسه ای و نسپرسو

قیمت هر فنجان قهوه با استفاده از قهوه کیسه ای 90 سنت است و قیمت هر فنجان قهوه با استفاده از کپسول های نسپرسو 40 سنت. بنابریان قیمت قهوه کیسه ای نسبت به کپسول های نسپرسو گران تر است. اما قهوه های کیسه ای یک مزیت دارند و آن هم این که با داشتن یک بسته قهوه کیسه ای در هر جایی به راحتی با یک فنجان آب جوش میتوانید قهوه داشته باشید اما با یک کپسول نسپرسو در جایی غریب نمیتوانید کاری بکنید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هدا میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com